مشارکت در ویژگی‌های جدید

مشارکت در ویژگی‌های جدید

اگر دستور سفارشی جدید یا هر چیز دیگری که بتواند برای سایر محیط‌های دروپال کاربردی باشد را ایجاد کرده‌اید، لطفا پروژه کنسول دروپال در گیت‌هایب را fork کنید. سپس به ایجاد یک issue برای "feature request" بپردازید. کار خود را درون یک شاخه جداگانه از گیت قرار داده، این شاخه را منتشر کرده و درخواست یک pull request در گیت‌هاب کنید (همراه با شناسه issue در عنوان PR). توسعه‌دهندگان کنسول دروپال از سایر مشارکت‌کنندگان استقبال می‌کنند و اینکار نیز معمولا هر از چندگاهی صورت می‌پذیرد.

دریافت پشتیبانی با تبدیل شدن به یک مشارکت‌کننده

اگر قصد مشارکت به کنسول دروپال را دارید و در این راه با مشکلاتی مواجه هستید، می‌توانید از پشتیبانی در پیام رسان Gitter IM استفاده کنید.

گردشکار استاندارد گیت‌هاب

اگر تاکنون در پروژه‌ای از گیت‌هاب مشارکت نکرده‌اید، یا اطمینان ندارید که با این گردشگار آشنا هستید، شاید اول بخواهید نگاهی به مستندات درباره pull requests بیندازید. شاید تمایل داشته باشید که برنامه رومیزی گیت‌هاب (Mac یا Windows) را نصب کنید، که اندکی این گردشکار را آسان کرده و از ظاهر گرافیکی بهتری برخوردار است.

Markdown به سبک گیت‌هاب

این مستندات توسط GitHub Flavored Markdown نگارش شده است، که درون گیت‌هاب به صورت HTML نمایش می‌یابد. اگر با Markdown آشنایی دارید، GFL فقط چند ویژگی کوچک را افزوده است، در غیر اینصورت شاید لازم باشد نگاهی به مقدمات Markdown در گیت‌هایب بیندازید.